środa, 30 czerwca 2010

Wibo Express Growth - nr 313

Zbierałam się kilkakrotnie do sfotografowania tego lakieru, ale tego koloru po prostu NIE DA się sfotografować idealnie. Musiałam wezwać na pomoc męża, który coś tam kombinował z aparatem, dzięki czemu zdjęcia wyszły w miarę dobrze.

Ogólnie nazywam ten kolor "wibrującym fioletem". Posiada delikatne drobinki, które nadają mu granatowy połysk, ale na paznokciach widać fiolet. Ten odcień granatu ujawnia się delikatnie w słońcu. Na zdjęciu pierwszym widać doskonale tę granatową bazę oraz ów "wibrujący połysk", jednak jeśli chodzi o odwzorowanie lakieru, to znacznie bardziej wiarygodne są dwa pozostałe zdjęcia. Nie sugerujcie się tym wyraźnym granatem, w rzeczywistości ten granat jest tylko baza i ustępuje miejsca fioletowi.Na tych dwóch zdjęciach musiałam sporo się nakombinować. Udało się prawie idealnie oddać kolor lakieru, jednak na zdjęciach nie widać tego efektu "wibrującego" fioletu. W rzeczywistości lakier jest znacznie bardziej połyskliwy.

Podsumowując: jeśli połączy się realny odcień fioletu ze zdjęć nr 2 i 3 oraz ten wibrujący połysk ze zdjęcia nr 1, otrzymamy idealne odwzorowanie tego lakieru.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz