sobota, 12 czerwca 2010

OPI Big Apple RedTen lakier jest na rynku od 10 lat. Początkowo był częścią New York City Collection, która wyszła na jesieni 2000 roku. Kolor cieszył się (i cieszy się dalej) tak ogromną popularnością, że wszedł na stałe do sprzedaży w Classic Colors Collection.

Jest to jasna, kremowa czerwień, raczej neutralna ale w kierunku chłodnej. Taki kolor dla pin-up girl. Aplikacja świetna, dwie warstwy to mocny, głęboki kolor.

Nie dziwi mnie fenomen tego koloru, pasuje do wszystkiego - I do starych Chucków, i do eleganckich Rolando od Louboutina (zresztą podeszwa Lubutków jest w kolorze bardzo do Big Apple Red podobnym ;)); i do T-Shirta ze śmiesznym nadrukiem, i do małej czarnej i sznuru pereł. Kolor ideał, gdybym miała mieć jedną czerwień (co w moim wypadku jest absolutnie NIEMOŻLIWE :D) to wybrałabym właśnie Big Apple Red.

P.S. Zdjęcia robione w naturalnym świetle, na zewnątrz. Nie mam AŻ tak białych dłoni - owszem, są jasne ale aż tak. Lakier dość widocznie rozjaśnia skórę optycznie ;)))4 komentarze: