sobota, 15 maja 2010

OPI Vodka&Caviar

Wódka i kawior to klasyczna, kremowa czerwień z kolekcji rosyjskiej. Sam kolor to niezbyt jaskrawa ale też i nie ciemna czerwień. Raczej neutralna, bez niebieskich czy pomarańczowych tonów. Aplikacja rewelacyjna, pędzelek rewelacyjny, konsystencja rewelacyjna :D To jest czerwień, której używam bardzo często bo pasuje do wszystkiego, jest bardzo elegancka.

Zdjęcie z lampą ale kolor oddany wiernie. Dwie warstwy wystarczą spokojnie, przy jednej jednak są niewielkie prześwity. Trwałość jak to u OPI - dobra, u mnie jeszcze lepsza ze względu na stosowanie SV ;)

3 komentarze:

 1. Śliczna, elegancka czerwień :) Kusicie tym Seche Vite - chyba muszę zainwestować... Chociaż z drugiej strony - ostatnio i tak zmieniam lakiery po 2-3 dniach ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też ;) Ale SV daje mi pewność, że nic mi się z lakierem nie stanie tuż po malowaniu :D Maluję, nakładam SV i po kwadransie mogę iść spać bez obaw, że mi się prześcieradło odciśnie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Oo tak, to uwielbiam najbardziej - budzić się ze śladami poduszki na lakierze, szczególnie w jakimś jaskrawym kolorze - wtedy najlepiej widać uroczy szlaczek :]
  Zostałam przekonana ;)

  OdpowiedzUsuń