niedziela, 30 maja 2010

Gosh - HolographicEfekt na zdjęciach został sztucznie podbity, żeby lakier wyglądał jak w słońcu. Przez to skóra ma zupełnie fałszywy kolor.

Kolor przy braku bezpośredniego źródła światła jest srebrno-szary. Przy bezpośrednim źródle światła objawia się efekt holograficzny. Efekt jest bardzo mocny, niezwykle widowiskowy.


Co do trwałości nie mogę się wypowiedzieć, za krótko mam go na paznokciach.

Natomiast aplikacja jest dramatyczna. No tragedia do kwadratu. Położyłam base coat, poczekałam aż dobrze wyschnie i na to poszły 3 warstwy lakieru. Jedyny plus, że bardzo szybko schnie. Ale za to ciągnie się, jak się zahaczy o obszar już pomalowany ściąga nałożony lakier tworząc łyse placki. Dopiero 3 warstwy pokryły paznokcie. Za to były tak nierówne, że musiałam położyć na nie top coat. I albo to ten top coat, albo nierówności lakieru spowodowały, że efektu holo prawie nie było. Uznałam więc, że już nie może być gorzej i położyłam jeszcze jedną warstwę lakieru, tym razem na top coat. I magia, tym razem lakier Gosha pokazał co potrafi. Przeistoczył się z żaby w księcia. Teraz jest piękny.Podsumowując: base coat, 3 warstwy lakieru, top coat, który wyrównał lakier i zrobił równe podłoże i czwarta warstwa lakieru. W sumie poszło szybko, bo czas wysychania jest bardzo krótki.

4 komentarze:

 1. chyba muszę Ci pokazać Eveline Holograficzne - one rewelacyjnie kryją już przy 1 warstwie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny efekt (podobny do Private Jet OPI) ale trochę dużo zabawy z nim jest skoro mówisz, że potrzeba aż 3 warstw.

  OdpowiedzUsuń
 3. On mi się chyba pogryzł z bazą (nail tek II).
  Dodam, że wytrzymalość fatalna, po jednym dniu go zmyłam, bo zaczął się ścierać.

  Ale efekt holo bardzo mocny. Mocniejsze są podobno tylko nfu oh i chanel holo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiem ze post bardzo stary ale mam nadzieje ze moj komentarz sie komuś przyda chociaz gdy trafi tu przypadkiem, ja Gosha używam na wierzch lakieru srebrnego, najcześciej tego z serii szybkoschnącej golden rose miedzy nimi kładę jeszcze warstwę seche vite, a base coat jak zwykle,mna takiej mieszance gosh trzyma sie tydzien

  OdpowiedzUsuń