środa, 19 maja 2010

Color Club High Society


Na fali modnych szarości postanowiłam i ja sprawić sobie jakiegoś szaraczka ;) To moje pierwsze doświadczenie z tą firmą ale na pewno nie ostatnie. Zostanę wierną klientką ;)
Lakier pochodzi z kolekcji Rebel Debutante, jest absolutnie kremowy, bez żadnych drobinek. Dość łatwo się nakłada. ale potrzeba minimum dwóch warstw a dla wymagających idealnego krycia trzech. Lakier odrobinę smuży. Zdjęcie ujawniło każdą smugę i niedoskonałość ale wierzcie mi na słowo, że na żywo prawie w ogóle tego nie widać.
Jest to dość dość jasna szarość, jak dla mnie prawie identyczna z Chinchily Essie.
Na zdjęciu dwie warstwy bez podkładu i topa.

12 komentarzy:

 1. Lily, Ty oceń czy on rzeczywiści podobny do Szynszyli, czy tylko ja mam zwidy :D Mnie się wydaje że tak a obejrzałam kilkanaście zdjęć Essie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydaje się być podobny, na pewno, że się tak wyrażę, odcieniowo - to ta sama półka szarościowa, nie siwy, nie burzowy a szary :D A jak będzie w rzeczywistości to powiem, jak go sobie kupie i porównam z Szynszylą :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha rozumiem ;) to kupuj i porównuj ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny! Szynszylkowy, jak nic :D Widzę, że jesteście zadowolone z jakości tych lakierów - chyba też muszę wypróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Muhahaha, High Society zakupiony więc możecie się swatchy porównawczych niedługo spodziewać *diaełek* :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknyyyy!
  Mnie się marzy CC Pardon my french :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lili, jesteś niemożliwa :lol: Oczywiście czekam z niecierpliwością na porównania.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bo ja słowa w czyny zamieniam :D Klikło mi się, tak niechcąco. I jeszcze 8 innych kolorów tez się tak niechcąco klikło *cojest*

  OdpowiedzUsuń
 9. W takim razie czekam z niecieprliwością na Swatche(i powstrzymuję moją rękę coby nic nie klikała bez mojej zgody XD )

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja sama czekam z niecierpliwością aż będę go mieć w łapkach :))) A miałam sie ograniczać *rotfl*

  OdpowiedzUsuń