czwartek, 27 maja 2010

Bell Glam Wear 414

Na zdjęciach Bell Glam Wear 414. Kolor ten to bardzo ciemna czekolada z 99% zawartością kakao;) Na zdjęciu samego lakieru znajduje się też Nail Tek II, ale bez niego lakier ma identyczny połysk. Jedna warstwa nie wystarczy do pokrycia paznokcia, konieczne są minimum dwie (lub 3 cieńsze). Z tego co zauważyłam bezdrobinkowe Bell Glam Wear mają niestety ten problem, że łatwo o prześwity (i o zalanie paznokcia, bo łatwo zabrać za dużo lakieru), więc niezbędna jest uwaga przy malowaniu. Lakier dopiero w mocnym świetle jest ciemnobrązowy, w normalnym oświetleniu wygląda na prawie czarny.

Na drugim zdjęciu lakier został zmatowiony Essie Matte About You, wygląda wtedy naprawdę pięknie (również w zależności od intensywności światła wygląda na prawie czarny lub bardzo ciemnobrązowy). Lakier jak wszystkie bezdrobinkowe Glam Wear schnie bardzo szybko.

Trwałość samego lakieru jest dobra, na zdjęciu widać minimalne starcie na końcówkach (1 dzień noszenia) które tu zaliczam na plus, bo przez godzinę walczyłam z pudełkami z butami (i ciągle ocierałam o nie paznokcie arrrghh;) )i cud że lakier starł się tylko w takim stopniu. Z racji tego że w pracy dużo czynności potrafi niszczyć mi paznokcie to jak nie ma po 1 dniu odprysków to znaczy, że trwałość jest dobra ;) Po 3 dniach (na lakier nałożyłam potem lakier Euphora) nie ma odprysków, są tylko starcia na końcach.

5 komentarzy:

 1. Sab, lakier jak lakier. Ale kot *-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Następnym razem zrobię z drugim kotem, to dopiero ślicznotka :D

  Btw, to Kota, tylko ksywę ma męską ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka kota urocza! Minkę zrobiła śliczną :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie się kotem zachwycają a ja dla odmiany lakierem :D Bardzo ładna czekolada :)

  OdpowiedzUsuń