środa, 21 lipca 2010

Essence Thelma plus OPI Merry Midnight


Na początek lakier z serii Nail Art Twins Essence - Thelma (nie mam brokatowej bliźniaczki Louise niestety). Kolor lakieru to ciemna, głęboka, fioletowa śliwka momentami wpadająca w czerń. Na ostatnim zdjęciu widać dokładny kolor lakieru.

Aplikacja bezproblemowa, lakier jest średnio gęsty, pierwsza warstwa smuży.A teraz Merry Midnight OPI położony na dwie warstwy Thelmy.


Merry Midnight jest piękny! Flakies są delikatne, podobnie jak brokat. Lakier jest cudowny, fajny początek przygody z flejkami ;)))Edit: Wrzucę jeszcze zdjęcie zmatowionych paznokci:


Efekt bardzo podobny do OPI z wykończeniem Suede :)))

6 komentarzy:

 1. Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

  Jeśli tak podaję linka:

  [LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA

  OdpowiedzUsuń
 2. Thelma? No :D Ja po to ją kupiłam wlasnie, żeby była bazą do Merry :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Aha, to bardzo ładna baza w takim razie jest. Thelma sama wygląda tak "zwykło" ;) jesienią jeszcze ujdzie ale teraz zdecydowanie trzeba ją czymś podrasować ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi się Thelma podoba sama w sobie :) Z MM też :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie pokazane opcje świetne są!
  Pięknie będą się prezentować jesienią...

  OdpowiedzUsuń