środa, 28 lipca 2010

Catrice Back to Black


Back to Black to ciemny, niemal czarny grafit z niebieskawym shimmerem. Baza lakieru ma kolor taki sam jak Suzi Skis in the Pyrenees.

Lakier jest bardzo gęsty, jedna warstwa w zasadzie już kryje w 100%. Pędzelek z tych szerszych, dość wygodny chociaż, ze względu na gęstość lakieru, malowanie może sprawiać trudności.Edit: Właśnie zmyłam lakier. Byłam przygotowana na półgodzinną walkę z czarnymi skórkami. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, że 3 minuty zmywania i ja mam czyste ręce :D Lakier schodzi szybciutko, nie brudzi palców.

11 komentarzy:

 1. Oooo podoba mi się :D
  Ale najwcześniej dostęp do Catrice będę miała w październiku ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny kolor, ale chyba bym go nie kupiła... Już sobie wyobrażam zapaćkane skórki takim odcieniem :P. Ale bardzo fajnie prezentuje się na paznokciach z tego, co widzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kamila to akurat taki zimowy kolor :D Z tych vampowatych mam jeszcze Wine-tastic czy jakoś tak, bardzo mocno wysmażone powidło śliwkowe z bordowym shimmerem :D

  Anonimie (Migdał, is that you? :D) ja już boję się zmywania :D Malowałam paznokcie na wdechu, żeby, boże broń, nie wjechać na skórki (stąd trochę niedokładnie pomalowana płytka). Teraz myślę, jakby tu go zmyć wieczorem bez wyrządzenia szkody temu, co dookoła paznokci :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie, ja na wordpressie jestem migdall :) a kolor mi się podoba, nie było go ostatnio jak napadłam szafę catrice

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem Zzielona, nikt mnie tu raczej wcześniej nie widział :). Za bardzo nie wiem jak zrobić, żeby na openID widać było mój nick przy wiadomościach... :P Bez sensu... Stąd Anonim ;).

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale teraz udało mi się to naprawić, więc to ja :).

  Co do zmywania to to jest jakiś dramat :D. Ale sposób pokazany na tej stronce jest całkiem dobry. Już go testowałam i sprawdza się przy intensywnych kolorach. Można całkiem dokładnie zmyć lakier :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Witamy, witamy :)

  Ja sposobem z bloga zmywam wszystkie lakiery, tylko niektóre mają to do siebie, że syfią bez względu na to, jak się je zmywa. Dlatego normalnie aż mnie brzuch boli jak pomyślę o zmywaniu BtB (co zaraz mnie czeka...).

  OdpowiedzUsuń
 8. faajny ale mam podobny z SH :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Chociaż lakiery z Catrice są całkiem niezłe jeśli chodzi o zmywanie. Mam nr 220 "Lost in Mud" i całkiem nieźle schodzi a to taki dość ciemny brąz :).

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny! :)

  Gdzie można dostać lakiery tej firmy ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Soya, w Naturze, jeśli mają szafę Catrice, a jednak zdecydowana większość jej nie posiada :(.

  OdpowiedzUsuń