niedziela, 27 grudnia 2009

O.P.I. Smitten with Mittens

Kolejny lakier z zimowej kolekcji Holiday Wishes 2009.

Jest to piękna, zimna czerwień, w której zanurzone są spore czerwone i złote drobinki. Na paznokciach widać głównie te czerwone, złote są bardziej dyskretne i nadają bardziej połysk koloru niż sam kolor.

Trzy pierwsze zdjęcia robione są w świetle dziennym, przy 2 warstwach lakieru, bez top-coatu.Lakier świetnie się rozprowadza i szybko schnie. Na upartego można by dać tylko 1 warstwę, ale przy 2 ujawnia się całe piękno drobinek.Osobiście patrząc na ten lakier mam skojarzenie z galaretką truskawkową, z zatopionymi w niej drobinkami.Ostatnie, czwarte zdjęcie robione w warunkach domowych przy średnim świetle. Tak wygląda Smitten with Mittens w gorszym oświetleniu lub wieczorem:

5 komentarzy:

 1. Trochę mnie rozczarował efekt na paznokciach, w buteleczce wygląda dużo ładniej. Zdaje się, że Ruby Pumps ChG biją go na głowę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. szkoda że nie widać złotych drobinek, wyglądałoby lepiej;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie się szalenie podoba :slina: Byłby na mojej wish liście gdyby nie bardzo podobny Bell ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. W buteleczce on faktycznie wydaje się złoto-czerwony, w realu ten złoty połysk gdzieś tam się pojawia. Zdjęcia oddały moim daniem dobrze urodę tego lakieru. Ale chyba ogólnie jest podobny i do Ruby Pumps, i do Bell Moni...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy, choć nie padłam. Chyba ubiegłoroczna świąteczna kolekcja bardziej mi się podobała...
  Ale ładnie Wam razem:)

  OdpowiedzUsuń