czwartek, 21 stycznia 2010

O.P.I - You Don't Know Jacques!

To chyba największy dziwak z kolekcji francuskiej.

Jest bardzo trudny do opisania. W pewnych kręgach został ochrzczony "grzybnią". Kolor jest bardzo niejednoznaczny. Jest ot odcień brązu, ale nie kasztana, przypomina raczej kolor kapelusza grzyba. Osobiście wydaje mi się, że ten brąz jest jakby zmieszany z odrobiną szarości, która jednak jest praktycznie niewidoczna, tylko zmienia odcień tego brązu. Prawidłowy odcień tego koloru to "taupe", czyli ciemnoszary brąz. Lakier jest idealnie kremowy, bez żadnych drobinek.

Zdjęcia robione przy 2 cienkich warstwach lakieru i z top-coatem (w realu kolor jest idealnie rozprowadzony, bez smug, zdjęcie z fleszem - nr 1 - uwydatniło niedoskonałości w malowaniu):Jednak w realu krycie jest tak idealne, jak na zdjęciach nr 2 i 3 - bez flesza:3 komentarze:

 1. widziałam go na żywo w siedzibie O.P.I
  Ciekawy odcień ale ja chyba wolę coś bardziej nasyconego

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy odcień ale ja jakoś nie jestem do niego przekonana ;) Podoba mi się u innych ale u siebie nie. Miałam bardzo podobny odcień Sally Hansen ale nosząc go zawsze miałam wrażenie, że mam błoto na paznokciach :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie dziwadło. :)
  Aczkolwiek na tych fotkach nawet mi się podoba. Widziałam w realu i wydawał się być jaśniejszy. Tu wyszedł taki fajny brązik.

  OdpowiedzUsuń