sobota, 16 stycznia 2010

China Glaze - Emerald Sparkle

 Emerald jest cudowny!! Mocna ciemna zieleń, wpadająca w czerń z mnóstwem srebrnych drobinek, które mienią się na zielono. Lakier bajka - zielona wersja Ruby Pumps :)
Nakładał się dobrze, ale nie super, a to dlatego, że trafił mi się nieco wadliwy pędzelek i musiałam go lekko podciąć. Ale dało radę :) Nakładałam do na bazę - Nail Tek Foundation i nie za bardzo te dwie substancje się lubią. Przy pierwszej warstwie Emerald wyglądał tragicznie, ale już druga warstwa nadała piękny, równy i głęboki kolor. Schnięcie też ok, chociaż mógłby się bardziej pospieszyć :)
Kolorek dobrze oddaje pierwsze zdjęcie. Mam wrażenie, że kolor czarny najbardziej widać na końcówkach, przy skórkach za to brokat jest najintensywniejszy.

Na wszystkich fotkach są 2 warstwy.

Tu z Sally Hansen Mega Shine - zrobiłam eksperyment i użyłam go z bazą. Na razie nie widzę, aby porobił mi jakieś spustoszenie - wniosek: ten utwardzacz najlepiej zachowuje się z bazą, bo normalnie to miałabym już bardzo widoczne miejsca gdzie nie domalowałam Mega Shine. Tu na fotce zdjecie było robione ok 10-15 min. po nałożeniu Mega Shine. Teraz po paru godzinach MS bardziej wysechł i widać jeszcze ślady chropowatości brokatu (a jest mocno chropowaty). Światło dzienne, zachmurzone:
 
 
Ta jest fotka zrobiona, aby pokazać chropowatość lakieru po wyschnięci. Tu są 2 warstwy, bez żadnego top coata. Światło sztuczne:

 


Dla porównania : z Mega Shine (wskazujący i środkowy) i z Orly Matte Top (serdeczny i mały), światło dzienne :
 
 Jeden z moich paznokci w mocnym zbliżeniu ;))), światło dzienne :

 

4 komentarze:

 1. Choć za zieleniami nie przepadam, to ta wyjątkowo mi się podoba. Jest śliczna i te drobinki dają bardzo ciekawy efekt.

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna zieleń :) bardzo lubię ten kolor w tonacji emerald

  OdpowiedzUsuń
 3. O mamuniu, Kasiu, jak Ty umiesz kusić! Agrestowa galaretka po prostu! (co ja ostatnio mam z tymi galaretkami?)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny ^_^ A przecież w sumie nie przepadam za brokatowymi lakierami...

  OdpowiedzUsuń