piątek, 8 stycznia 2010

O.P.I Pink FlamencoPink Flamenco to soczysty, cukierkowy róż, trochę "barbiowy". Rewelacyjnie kryje, już jedna warstwa wystarczy aby pokryć paznokcie bez żadnych prześwitów i smug, a druga tylko minimalnie pogłębia kolor. Wysychanie lakieru - bardzo szybkie.
Ostatnio szalenie spodobały mi się takie róże, więc jestem zauroczona tym kolorem. Co prawda bardziej podoba mi się róż Aggie Feelin Hot Hot ale ten też jest całkiem niezły ;)
Na zdjęciu są dwie warstwy bez bazy i top coata.

9 komentarzy:

 1. Moniu, nie tylko Tobie spodobały się takie cukierkowe róże, świetny jest

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny róż, taki pod malinę podchodzący :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm, a ja właśnie szukam takiego ostrego różu, ale żeby miał w sobie kapkę niebieskiego. Czy ten by ew. pasował w moje kryteria??

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasia, zabij mnie ale nie wiem jaki to jest róż z kapką niebieskiego :o
  Pink Flamenco to dość intensywny "barbiowy" róż :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zabiję ;P :D No chodzi mi o taki lekko wpadający w fiolet. Jak kiedyś taki znajdę to wstawię i opiszę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasiu, moim zdaniem Ate Berries in the Canaries to taki chłodny róż, wpadający lekko w fiolet. W zalezności od oświetlenia raz jest to bardziej róż, a raz własnie taki różofiolet. Jak chcesz, możemy się kiedys spotkać w Wawie i przyniosę Ci co chcesz do potestowania?

  OdpowiedzUsuń
 7. Aga, możemy sobie urządzić lakierowe spotkanie, ale na razie nie mam kiedy :(

  OdpowiedzUsuń
 8. te lakiery to dokładnie to, o co mi chodziło- cena i kolor jak trzeba:) ale dzie je dostać? help:D

  OdpowiedzUsuń
 9. No cóż, jest taki sklep internetowy : Victoria's Beauty, tam mają tanio - ok 25 zł, ale trzeba zrobić min. zamówienie o wartosci 150 zł, możesz też poszukać w Sephorach za ok 50 zł, albo u dystrybutora bezpośrednio (ich adresy są na opinails.com)- tu cena będzie teżok 50-60 zł. Albo możesz też kupić na e-bayu z USA, cena lakieru najtańsza, ale mogą dojść koszty transportu i VAT 22%. Czasem też lakiery te pojawiają się na allegro - w różnych cenach.

  OdpowiedzUsuń