poniedziałek, 9 listopada 2009

Porównanie - malinowe

Wydaje mi się, że przydadzą się także fotki porównujące podobne kolorki.
Tak więc jak dostałam No Spain No Gain to od razu przyszło mi na myśl Miami Beet. No i się okazało, iż są dość podobne. NSNG wpada bardziej w róż niż MB i w zasadzie więcej różnic nie widzę. Po prawej są po 1 warstwie a po lewej po 2 warstwy. Powiem szczerze że mi bardziej podoba się NSNG.4 komentarze:

 1. Fajny pomysł z tymi porównaniami. Kasiu, jeśli można to ja od razu zamawiam porównanie Twoich czerwieni ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miami beet jest bardzo ładny... ja mam all that razzberry i jestem ciekawa jak bardzo się od siebie różnią, bo to chyba ta sama rodzina kolortystyczna:)

  a tak btw - nie wiedziałam, gdzie się zapytać, bo odzielnego posta tworzyć to nie wiem czy warto - co Wy na to, żeby może stworzyć tu możliwość wymiany/kupna jakiś lakierów, stworzyć post gdzie by można się ogłaszać? Na pewno mamy jakieś po które już nie sięgamy albo wiemy po prostu że nie będziemy używać.
  Bo chyba nie ma żadnych ograniczeń jak na wizażu? Dajcie znać co o tym myślicie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow. Obydwa fajne i na tyle różne, że warto je mieć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moniu jak będę mieć więcej czasu to porobię więcej porównań, ale zaczęłam kurs komputerowy i mam zajęcia codziennie 8-15, a przy tej ch... pogodzie nie mam jak zrobić dobrej fotki, ale będę robić więcej porównań. Was też zachęcam ;)

  Zahran też o tym myślałam, i jak to bym wkleiła takie coś po prawej, Nick użytkowniczki a pod spodem wypisane lakiery na sprzedaż/wymianę. Więc jak ktoś ma coś na wymianę to wpisujcie się z boku (nie wiem czy macie uprawnienia do zmiany ustawień jako autorzy) jak nie to piszcie do mnie : trismerigolt@gmail.com to wszystko ustawię.

  OdpowiedzUsuń