niedziela, 21 listopada 2010

Catrice - Hip Queens Wear Blue Jeans!






To jedna z nowości Catrice - jeden z trzech zimowych kolorków. Oprócz tego przydymionego granatu pojawiła się też żywa, leśna zieleń oraz intrygująca szarość.

Ten granat posiada jasnoniebieskie drobinki, które widoczne są w butelce przy dobrym oświetleniu. Na paznokciach również są widoczne, ale tylko przy bardzo uważnym przyjrzeniu się. Patrząc na pomalowane tym lakierem paznokcie, na pierwszy rzut oka widać kremowy, nieco przydymiony granat, dlatego otaguję go jako drobinkowy (bo drbinki są) oraz kremowy (bo taki daje efekt). Określiłabym ten kolor nawet jako "teal", jako, że to określenie pasuje do dość sporej gamy tonacji.

Sam lakier jest gęsty, co mnie nieco zdziwiło - poprzednie lakiery Catrice rozprowadzały się znacznie wygodniej. Na upartego dałoby się pozostawić na paznokciach jedną warstwę, jednak z przyzwyczajenia kładę dwie cieńsze. Mimo gęstości, nie zauważyłam, aby lakier wyjątkowo długo sechł.

Na zdjęciach paznokcie po 2 warstwach lakieru, bez top-coata, po dwóch dniach noszenia (jak widać, odrobinę starł mi się z końcówek paznokcia, ale jak na dwa dni to bardzo przyzwoity wygląd).

2 komentarze: