piątek, 7 stycznia 2011

Essence Fairytale - Humpty Dumpty nr 04

Mam dla Was prezentację 3 z 6 lakierów z limitowanki Essence Fairytale.
04 Humpty Dumpty (ciemny)
06 Welcome To Wonderland (jasny)
03 Once Upon A Time (czerwony)

Wszystkie lakiery są brokatowe, no może 03 Once Upon A Time ma bardziej kremową bazę, ale 04 Humpty Dumpty i 06 Welcome To Wonderland to typowe brokaty.
Jak to na brokaty przystało lakiery bardzo dobrze się noszą, nie odpryskują, a nawet jak się lekko pościerają końcówki to i tak nie widać :D. Są również bardzo upierdliwe w zmywaniu :o).

Niestety wszystkie 3 sztuki mają tą samą wadę- jeżeli nałożymy zbyt grubą warstwę to zaczynają bąblować (jak się dobrze przyjrzycie to zobaczycie, że czerwony jest zbąblowany). Nie ma z tym aż takiego problemu- jak tylko pamiętamy o tym podczas aplikacji to jest ok, ale czasami jak się zapomnimy to efekt końcowy potrafi nas wkurzyć.

Generalnie wszystkie kolory są bardzo ciekawe i ładnie się prezentują na paznokciach, jak tylko będziecie mieli okazję je zakupić to polecam, szczególnie że koszt jest niewielki- 1,75 euro za sztukę o ile dobrze pamiętam :).

Jak to na Essence przystało podobają mi się nazwy którymi opatrzyli kosmetyki- przenoszą nas w bajkową krainę...

04 Humpty Dumpty
Zdjęcia robione w świetle naturalnym w cieniu, poza 2 robionym z lampą błyskową i to zdjęcie chyba najlepiej oddaje kolor lakieru.1 komentarz:

  1. super ta kolekcja jest, jak będzie dostępna w Polsce to wykupię wszystkie :)

    OdpowiedzUsuń