niedziela, 9 stycznia 2011

Color Club Reddy or not

Klasyk. Po prostu klasyk. Niestety prawie identyczny jak Colour Alike 6 - Vampiric Red (minimalnie tylko ciemniejszy). Ale lakier ogólnie bez zarzutu - klasyczna, jasna czerwień. Taki lakier, który warto mieć w swojej kosmetyczce. Cena jest właściwie identyczna, bo Color Club (np. na Eurofashion) kosztuje 15 zł a Colour Alike na stronie firmowej kosztuje 7.99 - z tym, że Color Club ma 15 ml a Colour Alike tylko 8 ml.


Just classic red nail polish. Unfortunately almost identical to Colour Alike 6 - Vampiric Red (just a little bit darker). Maybe it is little bit boring, but it is good to have shade like that. I had no problems with application. Price is almost the same - Color Club at Eurofashion costs 15 PLN and it has 15 ml and Colour Alike on Barbra page costs 7.99 PLN but it has only 8 ml.
Porównanie z CA / Comparison with CA5 komentarzy:

 1. patrzę na mój magiczny wzornik i jeszcze Essie Red Noveau jest prawie identyczny i Basic 16, ale Basic to już tani lakier :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiałam się nad essiakiem ale ja Essie nie lubię i nie wiem,czy akurat ten spełni moje oczewkiwania.Eh,wybór czerwieni jest strasznie ciężki.Przynajmniej mam mój ukochany Riviera Red i chyba trzeba dać sobie spokój na razie.
  Ten CC jest chłodniejszy chyba widzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może, na paznokciach a na wzorniku to inaczej. Zrobię w przyszły weekend ci porównanie jak chcesz Riviery, red noveau i CC :-) A Red Noveau inny niż pozostałe esiaki, taki onecoater - świetnie się nim maluje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo chętnie.Ja może też strzelę porównanie czerwieni jakie mam w zasięgu :)

  OdpowiedzUsuń